Przejdź do głównej zawartości

Apel stacjamikrofonia.pl

 Przeczytaj O tym jak wczoraj przez kilka godzin  chcieliśmy o sobie przypomnieć .  Nie jesteśmy dużymi mediami , nie posiadamy jako osoby prywatne wielkiego kapitału. To co robimy jest podyktowane niesamowitą determinacją bycia z ludźmi i dla ludzi . 

Posłuchaj tej opinii zgadzam się z nią w 100% 

Mówi 

Mirosława Pawełek


Dla Nas radio, audycje to coś więcej.

Zapraszam na audycje naszego radia internetowego , oraz innych stacji internetowych .

Łukasz Cieślak

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Piszę o moich odczuciach tak czuje Łuki.

Długo zastanawiałem się by opublikować moje spojrzenie na temat wszelkiej wiary . Jestem człowiekiem ochrzczonym , Mam komunie . Moja mama była katoliczkom . Wszelkie święta obchodzimy . Jednak nigdy nie były to święta z czytaną biblią. Miałem zawsze odmienne  zdanie co do  Wiary miałem zawsze  Swoje  dlatego postanowiłem   nie decydować  na Bierzmowanie .  W swoim życiu  na Krok niewiary złożyło się parę spraw .  Moja mama pewnie mi to wybaczyłaby , że podjąłem taką decyzje  by o tym głośno mówić . Teraz czas na kolejny krok  .  Nie wiem Czy to będzie takie proste by się do końca uwolnić   Zaręczam będąc z dala od boga możesz być szczęśliwym, dobrym dla drugiego człowieka .  Moje postrzeganie Tematu Wiary  Zobacz Obejrzyj Materiały z Kanału  Zenon Kalafaticz ATEIŚCI

Głodnego Nakarmić!?

Długo się zastanawiałem gdzie o tym  napisać i czy w ogóle ruszać temat kościoła tu na tym blogu . Nie chciałem tego robić na stronie radia . Bo to raczej sprawa prywatna .  Jakie było moje zdziwienie gdy dowiedziałem  się, , że Caritas rozdaje puszki z Napisem "niezdatne do spożycia dla ludzi .  " Zastanawiam się czy to  ma być miłosierdzie dla drugiego człowieka . Głodnego nakarmić !?